Producenci
Czas i koszty dostawy

Dostępne formy płatności, którymi można realizować płatność:
Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego” albo „Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.

 

 

Czas wysyłki i dostawy

Czas wysyłki staramy ograniczyć do minimum i w większości zamówień zakupiony towar wysyłamy natychmiast. Czas realizacji zamówienia (wraz z dostawą) wynosi od 1 – 3 dni roboczych, w zależności od wybranej formy dostawy, oraz jeśli produkt znajduje się w magazynie. W innych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy z naszym sklepem, ale pamiętaj:

W przypadku wyboru przez klienta sposobu płatności przelewem lub kartą płatniczączas realizacji zamówienia liczony jest od dnia uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy.

Każdy towar w przypadku płatności przelewem, lub płatności online wysyłamy zaraz po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. W przypadku opcji za pobraniem - w większości zamówień towar wysyłamy natychmiast.

Dokładamy starań aby okres realizacji był jak najkrótszy. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie, gdzie czas dostawy zależy od przewoźnika, jednak w zdecydowanej większości jest to jeden dzień roboczy.

Uwaga! Przy płatności przelewem internetowym, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Jeżeli wybrałeś jako formę dostawy Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym przez Ciebie Paczkomacie w przeciągu kilku dni (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki.

Koszty dostawy

Koszt dostawy jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy.

Poniżej prezentujemy szczegółowy cennik wysyłki dla oferowanych produktów:

 

koszt brutto za przesyłkę bez pobrania

Waga przesyłki

Paczkomaty InPost

Kurier InPost

Kurier DPD

UPS Standard Sobota

do 1kg

11,02 zł

12,15 zł

14,81 zł

36,50 zł

do 5kg

12,29 zł

12,15 zł

15,77 zł

36,50 zł

do 25kg

12,29 zł

17,40 zł

18,40 zł

36,50 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

koszt brutto za przesyłkę za pobraniem

Waga przesyłki

Paczkomaty InPost

Kurier InPost

Kurier DPD

UPS Standard Sobota

do 1kg

niedostępne

14,61 zł

19,34 zł

41,03 zł

do 5kg

niedostępne

14,61 zł

20,30 zł

41,03 zł

do 25kg

niedostępne

19,37 zł

21,97 zł

41,03 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl